Tak nějak nový začátek starého života

8. dubna 2017 v 22:27 | nika |  Other
Inu, jak začít? Není to jednoduché, to mi věřte. S tak dlouho blogerskou minulostí odcházet ze stránky, která přežila téměř čtyři roky (ačkoliv momentálně necelé, avšak přála bych si to do čvrtého výročí nějak horko těžko dotáhnout) a poznala mou osobu takovou, jako málo kdo, všechny moje změny, jichž bylo nesčetně moc, moje pocity, radosti, smutky... Není to vůbec příjemná záležitost, to si jistě dokážete představit, ale bylo to jednoduše nevyhnutelné.
Vůbec první čtenáři článku, který právě vzniká, mě pravděpodobně znají pod přezdívkou Monica., která ale (bohužel, trhá mi to srdce) zanikla stejně tak, jako blog, na němž se vyskytovala. Vlastně bych si docela přála konstatovat, že s novým blogem přichází i mé nové já, ale pravděpodobně se nic nezmění. Je zde jednoduše mé staré já s novou přezdívkou v novém prostředí, na které si bude velice nerado zvykat. Ale změna je život, no ne? Tomu se člověk nevyhne. Jsem přesvědčena, že charakterizovat se zde nijak nemusím. Všichni mě znáte, a pokud ne, brzy poznáte...
Toť asi na úvod. Pokusím se psát o něco málo smysluplněji a pokusím se vám čas od času i něco zajímavého předat, ale jinak to s největší pravděpodobností zůstane přesně tak, jako bývalo. Jsem stále ta slečna v pubertálních letech, tak trochu ztracená a občas dosti nechápající, cítící se sama častěji, než by bylo nutné a momentálně se nacházející v období zkoušení nových věcí, a v neposlední řadě pijící a rebelující více, než by měla.

Doufám tedy, že mě budete mít stále tak moc rádi (a já vás), že si ohlídám svou anonymitu mnohem lépe, než tehdy (takže mi šupejte dát follow na všech sociálních sítích, protože tady se jich už nedočkáte - jediné, co jsem ochotna vám sdělit, je můj twitter), a že se zde dožijeme minimálně té krásné čtyřky.
Na závěr bych vám všem chtěla poděkovat, neboť jste úžasní, nádherní a skvělí. Mějte rádi sebe a mějte rádi všechny okolo, protože neexistuje nic lepšího. A samozřejmě, mějte rádi můj nový blog, ah. No, nejspíš nebudu vtipná ani tady, ale to nevadí. Každý jsme nějaký, že.

(Berte to jako jakousi symboliku. Okno do nového světa, hezčího, možná trochu rozbitějšího a zlomenějšího, ale stejně tak i světlejšího a šťastnějšího. A taky to samozřejmě poukazuje na fakt, že focení je jedna z nejpodstatnějších částí mého života, ale to víte.)
 


Komentáře

1 Simix Simix | Web | 8. dubna 2017 v 22:45 | Reagovat

~Čaué~
Krásný úvodní článek, krásná fotka.. jako vždy :)
Snad tento blog zůstane v anonymitě a ne tak, jako ten předchozí :)
Hodně štěstí :)

2 Tez Tez | Web | 8. dubna 2017 v 23:15 | Reagovat

Říkala jsem, že je divné nemít nekonečnou radost z novýho začátku... Jenže pak mi došlo, že tvoje blogerské přestěhování se nebylo tak úplně dobrovolné a taky přece jen 4 roky, fíha, to je dost dlouhá doba.

Upřímně, přijde mi to jako jeden z nejlepších úvodních článků, co jsem četla, vážně. Moc se mi líbí styl, jakým teď píšeš.

A já osobně bych design klidně nechala takovýhle. Je minimalistický, to já ráda.

Jinak přeju hodně štěstí. Věřím, že ti to tady půjde aspoň tak skvěle jako na předchozím blogu.

3 crazyjull crazyjull | Web | 13. dubna 2017 v 0:09 | Reagovat

Zrovna tak před půl hodinou jsem komentovala tvůj článek na tvém bývalém blogu, kde se právě vyskytovala ta totálně dokonalá fotka okna! :)
Každopádně naprosto tě chápu, mě zase trápí, že už se mi nelíbí, ten název blogu, ale nějak se mi nechce všechno zahodit. Takže tě totálně obdivuji! :)

4 Baryn Baryn | Web | 18. dubna 2017 v 20:16 | Reagovat

Začínat znovu je vždycky takové... inu, jiné. Člověk má pocit prázdnoty, že ztartil něco, co budoval, i když je mu jasné, že vrátits ek tomu z různých důvodů nemůže. Tak přeji štěstí, aby nový blog a noví přátelé zde tu "prázdnotu" brzy zaplnili a aby tě to tu bavilo. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama