Dopisy na konec světa | 10

24. července 2017 v 11:58 | nika |  Dopisy
Milý J.,

odmaturoval jsi. A já si naivně myslela, že to bude obrat k lepšímu, že teď už budeš mít čas a uvidíme se. Ale víš co? Tvoje "po maturitě" se změnilo na "o prázdninách, protože teď pracuju a mám tréninky". V tu dobu jsem měla odejít, protože i tehdy jsem moc dobře věděla, že takhle to nefunguje. Ale já si asi pořád myslela, že to jednou bude lepší. Týden potom byl ve vašem softbalovém areálu mezinárodní turnaj, a tak jsem tam s kamarádkami chodívaly a fandily. Jednou, byla to sobota, jsem jela z centra Prahy a měla v plánu se stavit na finále, kde jsi ani nehrál. Nicméně já tak nějak doufala, že tam budeš. Po cestě jsme potkaly jednu slečnu ze školy, která má pověst prvotřídní děvky, a trochu jsme se daly do řeči. Zmínila jsem se, že jdu na ten zápas a taky jsme trochu mluvily o tobě. Její "jéžišmarja J." jsem brala jako signál, že tě nemá ráda. Jenomže takhle reagují všichni, přestože pravda je jinde. Na zápase jsi opravdu byl, seděl jsi naproti a neustále jsme na sebe koukali a dělali naše prazvláštní obličeje. Nicméně pak jsi odešel, a já si ve stejnou chvíli chtěla jít koupit něco do obchodu. Kdybys šel domů, byl by to stejný směr, ale ty ses vydal jinam. Na vyhlídku, která je téměř vedle hřiště a zažila nejednu sexuální scénu. A víš, co je nejlepší? Že když jsi odcházel, a ne sám, šly proti tobě moje dvě kamarádky. A já jim šla naproti. Šla jsem za vámi. Byl jsi s tou slečnou, jejíž "jéžišmarja J." před sebou uvidím asi hodně dlouho. Přidala se k vám ještě jedna její kamarádka, podobného ražení, a mně asi došlo, že na vyhlídce jste si nebyli pokecat. Hrozně mi to ublížilo. Chtěla jsem to skončit a řekla si, že už ti nedovolím mi ubližovat. Odebrala jsem si tě na všech sociálních sítích a poprvé v životě byla doopravdy rozhodnuta, že už ti nenapíšu.
Ráno jsem ale otevřela facebook a vyskočila tam na mě tvoje fotka. Někdy v noci jsi mi jí poslal a neměl ani tušení, že už nejsme přátelé. I tak jsem si to ale nechala vysvětlit, "nic nebylo, jenom cígo, moje poslední", bylo mi řečeno. Zda jsem ti věřila? Asi jo. Vždycky jsem ti věřila, což nejspíš byla chyba. Psali jsme si dlouho, oba jsme se omluvili za naše chování. Slíbil jsi, že půjdeme ven, jenom potřebuješ čas. Tvůj život byl taky bordel, chápala jsem to. A tak jsem si tě zase všude přidala, jen ses tomu zasmál.

Teď bych si přála, abych to neudělala. Aby ten večer byl opravdu tím posledním, co jsme si psali a cos byl v mém životě. Bylo by to tak lepší, pro oba.

Proč to prostě nemohlo být jako na začátku?
nika

him, let go, and quote image
 


Komentáře

1 . . | Web | 24. července 2017 v 12:25 | Reagovat

V tomhle momentě jsem velmi ráda, že nikomu nedůvěřuji a většinou ubližuji já.

2 cincina cincina | Web | 24. července 2017 v 22:42 | Reagovat

Zlato, tak tohle mě mrzí. Nevím, jestli bych mu věřila, že nic nebylo. Ale neznám ho osobně, tak nemohu soudit. Nicméně si raději dej pozor:)

3 Anička Anička | Web | 25. července 2017 v 14:02 | Reagovat

Větě "Jenom cígo" se mi moc věřit nechce, takových už jsem poznala...vždycky to bylo zklamání. Když kluk něco/někoho chce, jde si za tím. Tudíž pokud je tak hloupý a nejeví o tebe zájem a říká že potřebuje čas, nech ho jít. Bude to tak lepší. On pozná o co přišel. Já se takhle trápila 5 let, než jsem pochopila, že láska přijde sama od sebe, když se za ní nebudeš tolik hnát. Každopádně ti držím palce, aby se to jednou vyřešilo, třeba aby si s ní na to rande i šla. Buď to bude dobré, nebo zjistíš(stejně jako já), že to vlastně není to, co si chtěla. Naopak zjistíš, že budeš více šťastná s tím klukem co na tebe třeba z dálky kouká, nevšimla sis někoho takového? Většinou to tak bývá :D

4 Kačka Kačka | 26. července 2017 v 11:38 | Reagovat

Přijde mi, že J. přesně neví co chce a na to že odmaturoval je to jen takový ten "malý" kluk, který prostě dělá vše jen ne zodpovědně.
Je mi to líto, protože je hloupý, jestli je to takhle celou dobu, jeví zájem, ale k ničemu se ve skutečnosti nemá...
Musí to být pro tebe těžké, mít ho ráda a nenechat city jen tak, ale s takovýmto přístupem.
Asi by měl od někoho pořádně dostat, aby si uvědomil jak věci jsou..

5 Luma’il Luma’il | Web | 2. srpna 2017 v 18:30 | Reagovat

Tohle je hodně těžký. Někdy by člověk chtěl, aby to bylo jak na začátku, ale ono nebude. A pořád doufá, že se to zlepší, jenže v hloubi duše ví, že nezlepší.
Chlapi nás dokáží dost dobře oblbnout jejich řečmi a i já jsem se těm řečem poddala znovu, ale řekla jsem, že už znovu ne, už se nenechám nalákat, no takže to se uvidí časem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama